Koninklijke Toneelgilde

Hoger Op V.Z.W.

De dagelijkse werking van de gilde is in handen van een groep bestuursleden die je kan bereiken via telefoon of email. 

 

Voorzitter:   Jan De Smedt - 053 21 17 13 – 0498 46 70 75 - jandesmedt@yahoo.com

Ondervoorzitter:   Karel Pauwels - 053 77 27 72 – 0496 53 73 69 - pauwels.karel@skynet.be

Secretaris:  Danny De Bruycker - 053 77 67 14 - 02 222 04 54 - daniel.debruycker@belfius.be

Schatbewaarder:  Danny De Boeck -  0474 93 01 77 - dannydb1959@gmail.com

Erevoorzitter:  Marc Poppe  – 0498 18 28 60 - marc_poppe@skynet.be

Propagandaleider:  Nicky Gorus - 0472 47 66 01 nicky_gorus@hotmail.com

Projectleider:  De Bruyn Roland - 0474 43 80 02 - roland.de.bruyn@telenet.be 

Beheerder onroerend goed:  Albert Van de Winkel - 053 78 00 50 – 0474 26 84 30 - vandewinkel@gmail.com

Barverantwoordelijke:  Helena Moens - 053 70 53 33 - 0476 67 72 30 - helena.moens@skynet.be

Vertegenwoordiger technische ploeg:  Alfons Poleyn - 0476 49 80 25 - fons.poleyn@skynet.be

Vertegenwoordiger geluid en belichting: Dirk Vermeiren - 0476 92 03 29 - dirk.vermeiren@skynet.be

Vertegenwoordiger spelers:  Jan Verleysen - 0477 64 29 87 - Jan.Verleysen@Aalst.be

Verslaggever:  Lien Pauwels - 0499 34 61 05 lien.pauwels@skynet.be

PR     Nicky Gorus - 0472 47 66 01 nicky_gorus@hotmail.com

Hoger Op in beeld ...